O Specjalności Kontakt

Zintegrowane Systemy Zarządzania
i Analizy Danych


building image

Współpraca:

Cywilizacja, którą zbudujemy, zbliżając się do XXI wieku, nie będzie cywilizacją materialną, symbolizowaną przez ogromne konstrukcje, ale będzie cywilizacją informacyjną opartą na niewidocznych dla oka systemach, mocy ukrytej w miniaturowych elementach i potędze ludzkiego rozumu.
Masuda Yoneji

Wykładowcy

Robert Nowicki dr hab. inż. Robert Nowicki
rnowicki@kik.pcz.czest.pl
Rafał Scherer dr inż. Rafał Scherer
rafal.scherer@kik.pcz.pl
Marcin Gabryel dr inż. Marcin Gabryel
marcing@kik.pcz.czest.pl
Marcin Korytkowski dr inż. Marcin Korytkowski
marcink@kik.pcz.czest.pl
Łukasz Laskowski dr inż. Łukasz Laskowski
lukasz.laskowski@kik.pcz.pl
Tomasz Nowak mgr inż. Tomasz Nowak
tomasz.nowak@kik.pcz.pl
Jakub Romanowski mgr inż. Jakub Romanowski
jakub.romanowski@kik.pcz.pl
Lena Pietruczuk mgr Lena Pietruczuk
lena.pietruczuk@kik.pcz.pl
Patryk Najgebauer mgr inż. Patryk Najgebauer
patryk.najgebauer@kik.pcz.pl